Dolar 33,0372
Euro 35,9878
Altın 2.559,61
BİST 11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa 33°C
Açık
Bursa
33°C
Açık
Pts 34°C
Sal 34°C
Çar 36°C
Per 36°C

Gemlik basketbol’dan 2 sporcu u17 milli takım yaz kampına davet edildi

Gemlik basketbol’dan 2 sporcu u17 milli takım yaz kampına davet edildi
15 Mayıs 2024 22:43
A+
A-
Gemlik Basketbol’da forma giyen 2 sporcu U17 Yıldız Erkek Milli takımımızın Dünya Kupası için düzenlenecek olan yaz kampına davet edildi.
2024 Yıldız Erkekler Dünya Kupasına hazırlanan U17 Yıldız Erkek Milli takımımızın düzenleyeceği kampa davet edilen sporcularımız, Emirhan Serbest ve Ahmet Berkay Gönül, 20 Mayıs 2024 tarihinde Çanakkale’de düzenlenecek olan yaz kampında yer alacak.
Milli Takım Kampında yer alacak idari ve teknik kadro ise şu şekilde;
Fikret Doğan, koordinatör – TBF
İbrahim Daloğlu, idareci – TBF
Erdal Bibo, idareci – Anadolu Efes
Hasan Özmeriç, antrenör
Özcan Çakar, yrd. antrenör – Anadolu Efes
Güray Güven, yrd. antrenör – Bahçeşehir Okulları
Emre Gökmen, atletik performans antrenörü – Bahçeşehir Okulları
Ali İhsan Kılıç, doktor
Ezgi Akbaş, fizyoterapist – Karşıyaka Belediyesi
Engin Çağlar, masör –
Vedat Alagöz, malzeme sorumlusu
U17 Milli Takımımızın kamp kadrosunda yer alan sporcu kadrosu şu şekilde;
Ahmet Arda Aydın, Cengiz Sarp Coşkun, Yavuz Selim Kara – Bahçeşehir Okulları
Mehmet Ege İnce – Bahçeşehir Okulları İzmir
Yusuf Barutçu – Beşiktaş JK
Mete Paçacı, Osman Nurveren – Bursaspor
Salih Ege Yaman, Yusuf Kaya – Çukurova Üniversitesi
Deniz Ulaş Urunlu – Fenerbahçe Beko
Ahmet Berkay Gönül, Emirhan Serbest – Gemlik Basketbol
Ahmet Aldin Türkoğlu, Atahan Akbaş, Kaan Onat, Mert Kocagözoğlu – İstanbul Anka Spor
Mert Göçer – İstanbul Basket
Anıl Alyanak – Tarsus Amerikan Koleji
Karan Şahin – TEDAnkara Kolejliler
Derin Can Üstün – Cedevita / Slovenya
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.